мережа агентств нерухомості

Наша праця - заради Вашого комфорту.
+38 (067) 674-17-18
+38 (032) 243-15-14
orenda@vash-comfort.com

Категорії

Пошук об'єктів

Операції з нерухомістю

Ведення підприємницької діяльності завжди безпосередньо пов'язане з нерухомістю: оренда або купівля житла,  комерційної нерухомості.
Найбільш популярним видом операцій з нерухомістю в Україні  є здача її в оренду.


 Оренда
Житло завжди було насущною проблемою людини, адже необхідно десь жити, спати, зберігати свої речі, виховувати та ростити дітей. Для людей, котрі не мають часу на пошук житла, або ті, які переїзджають в інше місто, ми  пропонуємо послугу з пошуку квартир що орендуються.
Орендувати  квартиру не так просто, як би  Ви могли спочатку подумати. Ви можете переглядати всі журнали, місцеві газети та оголошення на стовпах з надією знайти за черговим «Здам квартиру» ідеальну пропозицію оренди квартири по місцю розташування  та умовах проживання і її ціни але, на жаль, це майже нереально. Тому, звернувшись  в наше  агентство  ми швидко та  оперативно  знайдемо  Вам  житло  за  Вашими  бажаннями  і  уподобаннями.
Якщо у Вас виникатимуть питання - без вагань звертайтесь за допомогою у наш консультаційний онлайн-центр  або  телефонуйте!


Для людей, котрим потрібна оренда квартир всього на день-два, ми пропонуємо скористатись розділом «Подобова  оренда». Тут Ви знайдете квартири  на будь-який смак. Завдяки постійному оновленню у нас Ви за лічені хвилини підберете собі житло.


Продаж

Агентство нерухомості "Ваш  Комфорт" спеціалізується на посередництві при купівлі та продажу квартир, будинків, сільськогосподарських об'єктів, комерційної нерухомості.
Ми запропонуємо Вам численні варіанти в м. Львові тав його передмістях. Щоб процес придбання був максимально комфортним, ми пропонуємо свою кваліфіковану допомогу в процесі пошуку і придбання нерухомості, а саме:

  • пошук  об'єктів  за Вашим  побажанням;
  • презентація  об'єктів;
  • оцінка стану обраних обєктів;
  • збір та аналіз інформації про плани будівельних і ремонтних робіт;
  • вибір оптимальної схеми проведення розрахунків;
  • перевірка достовірності документів власників об'єкта;
  • укладення  договору.

Особливу увагу ми звертаємо на безпеку угод, укладених за сприяння нашої Компанії. Ми допомагаємо  підготувати всю необхідну документацію, а також ми забезпечуємо інформаційне обслуговування і даємо вигідні поради.