мережа агентств нерухомості

Наша праця - заради Вашого комфорту.
+38 (067) 674-17-18
+38 (032) 243-15-14
orenda@vash-comfort.com

Категорії

Пошук об'єктів

Історія

 Мережа Агентств Нерухомості "Ваш комфорт" працює на ринку України з 2003 року і об'єднала у  собі спеціалістів в області нерухомості з хорошими  рекомендаціями, знаннями, а також великим досвідом роботи. Команда агентства може пишатися своєю лояльністю, професіоналізмом і компетентністю співробітників, що дає  нам  можливість  підтримувати високі стандарти обслуговування найвимогливіших клієнтів. За бажанням клієнта кваліфіковані оцінювачі проведуть  оцінку ринкової вартості об'єктів нерухомості.

Ціль нашої роботи – практична та ефективна допомога у вирішенні всіх питань, пов'язаних з нерухомістю.


МАН"Ваш Комфорт" - це одна  із  провідних  мереж  агентств  у  місті  Львові, за допомогою якого легко купити, здати або зняти в оренду житлову і комерційну нерухомість. Власна база нерухомості агентства, яка постійно оновлюється і поповнюється, дозволяє нашим клієнтам вирішити житлові  питання в найкоротші терміни - від оренди та продажу елітних квартир до купівлі будинку чи комерційної нерухомості .

Багаторічний досвід провадження операцій з нерухомістю (купівля, продаж, оренда) дозволяє нам максимально зекономити Ваш час та зусилля, а також запропонувати Вам найкращу нерухомість.