мережа агентств нерухомості

Наша праця - заради Вашого комфорту.
+38 (067) 674-17-18
+38 (032) 243-15-14
orenda@vash-comfort.com

Категорії

Пошук об'єктів

Процес пошуку житла

Шановні клієнти!

 

За допомогою Агентства Нерухомості «Ваш Комфорт» оренда чи купівля квартири, будинку буде максимально вигідною, адже у Вашому арсеналі буде багаторічний досвід спеціалістів в області нерухомості, чиї знання і компетентна оцінка ситуації будуть супроводжувати кожен етап угоди.

Процес пошуку і купівлі квартири:

1 . Ми радимо почати пошук потрібної Вам квартири зі спеціальної бази нерухомості , пошукова форма якої знаходиться на головній сторінці. Радимо звернутися до нас для повного ознайомлення  з  наявними актуальними обєктами нерухомості. Наші  фахівці зроблять Вам  підбірку  із  переліку  пропонованих  нами квартир.
2 . Ви телефонуєте нам за телефонами 8(067) 674-17-18 або  (032) 243-15-14  і спілкуєтесь із представником компанії щодо вимог майбутньої квартири. Така процедура може здійснюватись як в телефонному режимі, так і безпсередньо в нашому  в офісі за адресою: вул. Дж. Дудаєва 16/1.
3 . Наш співробітник детально відповість на всі Ваші запитання, за необхідністю надасть консультації щодо пошуку житла.
4 . Наш рієлтор починає для  Вас пошук квартири, використовуючи щоденно  оновлювану  базу даних, рекламу, опубліковану в засобах масової інформації. Наш фахівець веде переговори і домовляється про огляд  квартир, які відповідають Вашим критеріям, а також супроводжує Вас на всіх презентаціях.
6 . Огляди  квартир фіксуються в договорах , що підписуються Агентством і Замовником. Рієлтор зобов’язаний показати вам стільки варіантів, скільки вам буде достатньо для того, щоб зробити свій вибір.
7 . Омріяна квартира обрана!. Наш співробітник перевіряє навяність  у власника об'єкта  документів, що підтверджують право власності на дане житло, досліджує їх  на предмет повноти, змісту та достатності для відчуження об'єкта відповідно до вимог чинного законодавства .
8 . Організовує  проведення  операцій  оренди, купівлі-продажу нерухомості.